AK Parti İl Başkanı Gür'e ziyaretler devam ediyor

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Hakkari İl Başkanlığı görevine başlayan Emrullah Gür'e 'hayırlı olsun' ziyaretleri devam ediyor.AK Parti İl Başkanlığı binasında...

30 Ocak 2018 - 18:46 - Güncelleme: 30 Ocak 2018 - 18:46

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Hakkari İl Başkanlığı görevine başlayan Emrullah Gür'e 'hayırlı olsun' ziyaretleri devam ediyor.
AK Parti İl Başkanlığı binasında vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Gür, sorunları dinleyerek, herkese eşit mesafede olduğunu belirtti. Gür, "Partimizin kapısı her vatandaşımıza açıktır. Bizler her fırsatta vatandaşlarla iç içe olmayı ve meselelerine birlikte çözüm getirmeyi benimseyen bir yönetim anlayışına sahibiz. Bugüne kadar partimizi arayarak randevu talep eden kimseyi geri çevirmedik, çevirmeyiz. Bizler sadece sorunu olan insanları değil, herkesi kabul ediyoruz. Yapılan ziyaretten büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Tüm sivil toplum kuruluşlarımız ve derneklerimizin temsilcileri 'hayırlı olsun' ziyaretine geliyorlar. Hepsinden Allah razı olsun. Bu ziyaretler bizi memnun ediyor. Sorumluluğumuzu da arttırıyor. Rabbim utandırmasın, herkese teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

Kaynak: İHA
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MHP Lideri Devlet Bahçeli'den listelerle ilgili ilk yorum
MHP Lideri Devlet Bahçeli'den listelerle ilgili ilk yorum
BBP’den AK Parti listesine 18 isim girdi
BBP’den AK Parti listesine 18 isim girdi