Siyah Beyaz Aşk 21. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Abisinin ölümünden derinden etkilenen Aslı, Siyah Beyaz Aşk son bölümde silahlı kişileri çevresinden uzaklaştırma kararı almıştı. Aslı'ya zorlu günlerinde yardımcı olan Ferhat ise evlilik teklifi sonrasında süreci hızlandırmaları gerektiğini belirtmişti. Peki, sevilen dizideki diğer gelişmelerin açıklanacağı Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı ne zaman ekranda olacak?

07 Mart 2018 - 11:53

Siyah Beyaz Aşk 21. bölüm fragmanı gelecek hafta AS-FER ikilisini hangi gelişmelerin beklediğini gösterecek. Huzur içinde bir yaşam sürmek istediğini ifade ettiği halde sürekli silahların içerisinde olan Aslı bundan sonra yeni kararlar alarak etrafındaki isimleri değiştirmeye çalışacağını dile getirmişti. 12 Mart Pazartesi günü yayınlanacak olan Siyah Beyaz Aşk 21. bölüm tanıtım videosunun ise cuma günü ekranda olması bekleniyor.

SİYAH BEYAZ AŞK FRAGMAN VİDEOSU VE 20. BÖLÜM ÖZETİ

Kanal D'den sevilen diziyle ilgili yapılan açıklama şöyle; Aslı, artık kendisini tanıyamadığını fark eder. Silahlardan korkan bir kadının yerine, artık onun içinde yaşayan birine dönüşmüştür. Bu dönüşüm Aslı’yı oldukça tedirgin eder ve yeni kararlar almak için harekete geçmeye hazırlanır. Aslı, ağabeyi Cem’in ölümünün ardından büyük bir acı yaşar. Ailesinden son kalan kişinin de ölmesi, Aslı’nın hayatını yeniden gözden geçirmesine sebep olur. Aslı, bu sayede dönüştüğü kişiyi yeniden ölçme fırsatı yakalar. Giderek Ferhat ve ailesine ayak uyduran Aslı, bu değişimden rahatsızdır. Eski huzurlu günlerinin çok geride kaldığını fark eden Aslı, buna bir son vermek niyetindedir. Zira giderek Ferhat’a alışmaya başlamış ve adeta onun gibi olmuştur.

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

 

Aslı, iç huzurunu yeniden kazanabilmek için adım atmaya karar verir. Aslı’nın hedefinin kim olduğu ise merak konusudur. Aslı, aldığı yeni kararlar eşiğinde yeni düşmanlar kazanmayla yüz yüze gelir. Ailesinin başına gelen her türlü beladan Aslı’yı sorumlu tutan Namık Emirhan ise Cüneyt’in tamamlayamadığı olayın peşini bırakmayacaktır. Aslı’nın hayatına devam etmesi ve Cem’in ölümündeki sis perdesini aralamak istemesi Namık Emirhan’ın giderek köşeye sıkıştığının resmidir.

Öte yandan Yeter, geçmişin hesaplarını oğlu Yiğit ile görmüştür. Ferhat’ın babasının Namık Emirhan olduğunu itiraf eden Yeter, Yiğit ile karşı karşıya gelmelerine sebep olur. Yiğit, Namık ile Ferhat’ın ilişkisini öğrendikten sonra hiçbir şey eskisi gibi olmaz. Ferhat’a bilmediği gerçekleri anlatmak isteyen Yiğit, önemli bir karar vereceğinin farkındadır.

Siyah Beyaz Aşk, ilgiyle takip edilen yeni bölümleriyle her pazartesi 20.00’de Kanal D’de!

60 saniyede günün özeti (adblocker) yazılımınızı kapatıp sayfayı yenileyin.

 

Ayakkabı kralının ölümünde korkunç şüphe

'Akrep soktu bu hale geldim'

Seri katilin dolabından bu fotoğraflar çıktı

Konuyla ilgili tüm haberler siyah beyaz aşk yeni bölüm fragmanı son bölüm

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
5 bin yıllık tarihi Perge'nin surları arasında ilk tenis maçı
5 bin yıllık tarihi Perge'nin surları arasında ilk tenis...
Akhisar Belediyespor'da 5 futbolcuyla yollar ayrılıyor
Akhisar Belediyespor'da 5 futbolcuyla yollar ayrılıyor